15 Mayıs 2024, Çarşamba Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu ve İBB'den Çiftçilere Fide Desteği Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından düzenlenen ve ilçedeki çiftçilere yönelik yazlık sebze fidesi dağıtım etkinliğine katıldı. Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu ve İBB'den Çiftçilere Fide Desteği

Başkan Balcıoğlu, İBB Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanı Ahmet Atalık ile birlikte, Silivri'deki çiftçilere fide dağıttı. Etkinlik, çiftçilere destek olmak ve onların üretim kapasitelerini artırmak amacıyla düzenlendi. Balcıoğlu, "Hem Silivri Belediyesi hem İBB olarak iş birliği ve uyum içinde çiftçilerimize destek olacağız," dedi ve bu desteklerin çiftçilere yeni olanaklar sunduğunu belirtti.

Çiftçilere "Can Suyu" Olacak Destekler

Başkan Balcıoğlu, çiftçilere yönelik desteklerin çeşitlendirilerek sürdürüleceğini vurguladı. "İlçemizde çiftçiye ve üreticiye yönelik desteklerimizi daha da çeşitlendirerek, çiftçimize can suyu olan desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz," şeklinde konuştu.
Haber Fotoğrafları
Hızlı Menü