Haber Arşivi
12 Ekim 2019, Cumartesi
BAŞKAN YILMAZ İSTEDİ BİR TIR DOLUSU YARDIM GELDİ
Silivri’de yaşayan engelli vatandaşlarımızın ihtiyacını karşılamak üzere Almanya Hannover Türk Engelliler Derneği’nin gönderdiği bir tır dolusu madikal malzeme yardımı Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz tarafından teslim alındı.
12 Ekim 2019, Cumartesi
BAŞKAN YILMAZ’DAN BARIŞ PINARI HAREKÂTI’NA “AY YILDIZLI” DESTEK
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Barış Pınarı Harekâtı’na destek amacıyla esnaflara Türk Bayrağı hediye etti.
11 Ekim 2019, Cuma
KADIKÖY İLK VE ORTAOKULU’NA YENİ KÜTÜPHANE
Silivri Kadıköy Şehit Olcay Özcan İlk ve Ortaokulu Kütüphanesi’nin açılışı yapıldı. Başkan Yılmaz, açılışta yaptığı konuşmada konferans salonu için yenileme sözü verdi.
11 Ekim 2019, Cuma
TEMİZLİK YAPAN ÖĞRENCİLERE ÇAT KAPI ZİYARET
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, çevre temizliği yapan Silivri Atatürk Anadolu Lisesi öğrencilerini derslerinde ziyaret ederek örnek davranışlarından dolayı tebrik etti.
11 Ekim 2019, Cuma
GAZİTEPE’YE HİZMET ATILIMI
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Gazitepe Mahallesi’ni ziyaret ederek bir dizi incelemede bulundu. Köy meydanına doğal ürün satış yeri başta olmak üzere okul bahçesinde yenilik, yol düzenlemeleri, çevre temizliği, durakların bakımı için talimat verdi.
11 Ekim 2019, Cuma
BAŞKAN YILMAZ “KISA KÖPRÜ” İÇİN MÜJDEYİ DUYURDU
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Kısa Köprü olarak bilinen Tarihi Vakkas Köprüsü ile ilgili restorasyon projesinin onaylandığını duyurdu. Böylelikle Silivrililerin günlük yaşamını zorlaştıran Kısa Köprü’nün onarım sürecini başlatacak en önemli adım atıldı.
11 Ekim 2019, Cuma
KADIKÖY’ÜN EKSİKLERİ GİDERİLİYOR
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, köy ve mahallerde sürdürdüğü çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek Kadıköy Mahallesi’nin eksikleri için talimat verdi.
11 Ekim 2019, Cuma
TÜRAM’DA KIŞLIK FİDE EKİMİ BAŞLADI
Silivri Belediyesi Tarımsal Üretim ve Araştırma Merkezi’nde kışlık sebze ekim çalışmaları başladı.
10 Ekim 2019, Perşembe
MİNİKLER ALİS’İ ÇOK SEVDİ
Silivri Belediyesi Önder Yılmaz Tiyatro Salonu’nda sahnelenen “Alis Harikalar Diyarında” isimli çocuk oyunu miniklerden yoğun ilgi gördü.
10 Ekim 2019, Perşembe
EKİM AYI MECLİSİ’NİN 2. BİRLEŞİMİ CUMA GÜNÜ
Silivri Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı’nın 2. Birleşimi, 11 Ekim 2019 Cuma günü saat 10.00’da Silivri Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilecek.
09 Ekim 2019, Çarşamba
BAŞKAN YILMAZ’DAN TÜRKÇE TABELA KARARI
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, yeni açılacak işyerlerinin Türkçe tabela kullanması için talimat verdi. Yabancı isim ve karakterden tabela yaptıran işyerlerine ruhsat verilmeyecek.
09 Ekim 2019, Çarşamba
BAŞKAN YILMAZ’DAN GÜMÜŞYAKA’DA YERİNDE ÇÖZÜM
Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, ekibi ile birlikte Gümüşyaka Mahallesi’ni ziyaret ederek inceleme ve tespitlerde bulundu. Sorunların çözümü için yardımcılarına talimat verdi.