08 Mayıs 2024, Çarşamba Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Marmara Belediyeler Birliği Denetim Komisyonu'na Seçildi! Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Marmara Belediyeler Birliği'nin yeni dönem çalışmalarına etkin bir başlangıç yaptı. Birliğin ilk Meclis Toplantısı'nda gerçekleştirilen seçimlerde Balcıoğlu, Denetim Komisyonu Üyeliğine seçilerek, Silivri'nin bölgesel iş birliğindeki etkin rolünü güçlendirdi. Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Marmara Belediyeler Birliği Denetim Komisyonu'na Seçildi!

Balcıoğlu, seçilmenin ardından yaptığı açıklamada, "Bu görev, bize bölgemize ve yurttaşlarımıza hak ettikleri hizmeti sunabilmek için yeni fırsatlar sunuyor. Marmara Belediyeler Birliği'nde Silivri'yi temsil etmek ve bölgesel sorunlara çözüm bulmak adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz," dedi. Başkan, bu yeni rolünün Silivri için büyük bir fırsat olduğunu ve bölgesel kalkınmaya önemli katkılar sağlayacağını vurguladı.

Bu toplantıda, Balcıoğlu'na, Silivri Belediye Meclis Üyeleri arasından Marmara Belediyeler Birliği üyeliğine seçilen Sibel Aydın Işıköndeş de eşlik etti

Ayrıca, Marmara Belediyeler Birliği Başkanlığına Bursa Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 215 oyla seçildi.
Haber Fotoğrafları
Hızlı Menü