11 Mayıs 2024, Cumartesi Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Esnaflar ve Vatandaşlarla Buluştu Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Silivri'nin kalbindeki Uğur Mumcu Meydanı, Mumhane Sokak, Yemeniciler Sokak, Cumhuriyet Caddesi ve Başkomutan Caddesi'nde esnaflar ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Balcıoğlu, dükkanları ziyaret ederek esnafların ve sokakta karşılaştığı vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Silivri Belediye Başkanı Bora Balcıoğlu, Esnaflar ve Vatandaşlarla Buluştu

Başkan Bora Balcıoğlu, Silivri'nin çeşitli sokaklarında esnaflarla ve vatandaşlarla gerçekleştirdiği bu samimi buluşmada, ilçenin sosyal ve ekonomik hayatını canlandırmak adına önemli görüş alışverişlerinde bulundu. Balcıoğlu, "Dükkanlarında ziyaret ettiğimiz kıymetli esnaflarımıza ve sokakta kucaklaştığımız hemşehrilerimize ilgilerinden ve hoş sohbetlerinden dolayı yürekten teşekkür ediyorum," dedi.

Esnaflar ve Vatandaşlarla Yapılan Görüşmeler

Silivri'nin can damarı olan Uğur Mumcu Meydanı, Mumhane Sokak, Yemeniciler Sokak, Cumhuriyet Caddesi ve Başkomutan Caddesi'nde yapılan ziyaretler sırasında, Başkan Balcıoğlu esnafların ve vatandaşların yaşadığı günlük sorunları ve ihtiyaçları konusunda bilgi aldı. Bu ziyaretler, yerel yönetimlerin vatandaş odaklı hizmet anlayışını pekiştirmek ve toplumun her kesimine dokunmak için yapıldı.

Haber Fotoğrafları
Hızlı Menü