Encümen Üyeleri
Doruk BULUT (CHP)
29.09.1978 Silivri doğumludur. İlkokulu İstanbul Esenler Ressam Şevket Dağ İlkokulu’nda, Orta öğrenimini İstanbul Çapa Ortaokulu’nda ve Lise öğrenimi ise İstanbul Sultanahmet Anadolu Teknik Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Teknik Bilimler Yüksek Okulu Makine Bölümü öğrenciliği halen devam etmekte. 1996 yılında başlayan ticaret hayatı Değirmenköy Beko Bayiliği, HDI ve Ergoisviçre Acenteliği, Trakya Entegre Tesisleri Sosyal Tesisler İşletmeciliği ve Otobüs Yolcu Taşımacılığı ile faal olarak sürmekte.2009 Seçimlerinde CHP Belediye Meclis Üyesi seçilen ve görevine halen devam eden BULUT, evli bir çocuk babasıdır.
Saadet GENCOĞLU (CHP)
1970 yılında Silivri’de doğdu.İlk,orta ve lise eğitimini Silivri’de tamamlayan Gençoğlu,sonrasında öğrenimini İstanbul’da sürdürdü.1991 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi,İktisat bölümünden mezun oldu.1991 yılından itibaren Silivri’de Serbest Mali Müşavirlik görevini sürdürmekte olup.2006-2008 döneminde İstanbul Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası(İSMMMO) Silivri İlçe Temsilciliği Yardımcılığı görevinde bulunmuş,2010 yılından itibaren İSMMMO Silivri İlçe Temsilciliği görevini üstlenmiştir.Aynı zamanda İSMMMO Mesleki Gelişmeleri İzleme kurulu üyesi ve Türkiye Serbest Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği(TÜRMOB)delegesidir.Evli ve iki çocuk annesidir.
Hakan SEFA (CHP)
23.03.1969 yılında Silivri’de doğdu.İlk ve Ortaokulu Silivri’de okudu.1994-1999 yılları arasında CHP Silivri yönetim kurulu üyeliği,1999-2001 Silivri İlçe Başkan Yardımcılığı ve İl delegeliği görevlerinde bulundu.22 yıldır Elektronik sektöründe Satış ve Servis olarak iş hayatına devam eden Sefa,evli ve bir çocuk babasıdır.