23 Şubat 2019, Cumartesi
SİLİVRİ’DE KAR ÇALIŞMALARI
Silivri Belediyesi sabah saatlerinden itibaren ilçeyi etkisi altına alan kar yağışlarında kar küreme ve tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürdü.
23 Şubat 2019, Cumartesi
AHENK BÖLGE YARIŞMASINDA SİLİVRİ’Yİ TEMSİL EDECEK
Silivri Belediyesi Ahenk Sanat Kulübü, Türkiye Halk Oyunları Federasyonunca düzenlenen İl elemelerinde birinci olarak, Marmara Bölge Yarışmasında Silivri’yi temsil etme hakkı kazandı.
22 Şubat 2019, Cuma
TARIM LİSESİ’NDEN HUZUR EVİ SAKİNLERİNE ZİYARET
Silivri Belediyesi, Özel Tarım Lisesi öğrencileri Sosyal Etkinlik Dersi kapsamında Silivri Belediyesi Gökhan Kurtulmuş Huzur Evini ziyaret etti.
18 Şubat 2019, Pazartesi
BÜYÜKKILIÇLI MEYDANI ÇİÇEKLENDİ
Silivri Belediyesi ekipleri Büyükkılıçlı Mahallesi’nde yapılan modern meydan düzenlemesinde çiçeklendirme çalışması gerçekleştirdi.
17 Şubat 2019, Pazar
IŞIKLAR ÇYDD’NİN PANELİNE KONUŞMACI OLARAK KATILDI
Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, ÇYDD’nin düzenlediği “Yerel Yönetimler ve Çevre Politikaları” isimli panele konuşmacı olarak katıldı.
13 Şubat 2019, Çarşamba
“ÇOCUKLAR İÇİN EL ELE”
Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Mektebim Okulları Silivri Kampüsü’nün kimsesiz çocuklar yararına düzenlediği kermese katıldı.
12 Şubat 2019, Salı
CEMEVİ’NDE ÇEVRE DÜZENLENMESİ TAMAMLANDI
Silivri Belediyesi ekipleri Silivri Cemevi’nde, çevre düzenleme ve aydınlatma çalışmalarını tamamlayarak, peyzaj düzenleme çalışmalarına başladı.
06 Şubat 2019, Çarşamba
TARIM LİSESİ ÖĞRENCİLERİNDEN SEKTÖREL İNCELEME
Silivri Belediyesi Özel Tarım Lisesi öğrencileri, ilçe genelinde tarımsal ürünleri işleyen işletmelere ziyaretlerini sürdürüyor.
06 Şubat 2019, Çarşamba
BELEDİYEDEN “ÖNCELİK YAYANIN” PROJESİNE DESTEK
Silivri Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, trafikte yaya önceliği bilincini oluşturmak amacıyla farkındalık etkinliği gerçekleştirdi.
05 Şubat 2019, Salı
ŞUBAT AYI KÜLTÜR SANAT TAKVİMİ YAYINLANDI
Silivri Kültür Sokağında bulunan Silivri Belediyesi Tiyatro Salonu Önder Yılmaz Sahnesi ve Yaşar Kemal Sergi Salonu bu Şubatta da kültür sanatla dolu.
04 Şubat 2019, Pazartesi
ŞUBAT AYI MECLİSİ BUGÜN
Silivri Belediye Meclisi’nin Şubat Ayı Meclis Toplantısı’nın I. Birleşiminin I. Oturumu, 4 Şubat 2019 Pazartesi Günü 10.00’da gerçekleştirilecek.
28 Ocak 2019, Pazartesi
SİLİVRİ BELEDİYESİ ARICILIK FESTİVALİNDE YERİNİ ALDI
Silivri Belediyesi, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde bu yıl 8.si düzenlenen İstanbul Arıcılık ve Arı Ürünleri Festivali’ne katılarak Tarımsal Üretim ve Araştırma Merkezi çalışmalarının tanıtımını gerçekleştirdi.