MİMARSİNAN MAHALLESİ’NDE İFTAR SOFRALARI KURULDU
07 Haziran 2018, Perşembe
MİMARSİNAN MAHALLESİ’NDE İFTAR SOFRALARI KURULDU
HABER FOTOĞRAFLARI
Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın Mimarsinan Mahallesi’nde verdiği iftar yemeğine mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi.

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, mahallelerde verdiği iftar yemeklerinde hemşerileriyle buluşmaya devam ediyor. Mimarsinan Mahallesi’nde mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği iftar programına CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve Başkan Yardımcıları katıldı.

 

IŞIKLAR: “BİRBİRİMİZİN ÖTEKİSİ DEĞİL TAMAMLAYANIYIZ”

Başkan Işıklar iftar yemeğinde gerçekleştirdiği konuşmasında şunları söyledi: “Allah tuttuğunuz oruçları, ettiğiniz duaları kabul etsin. İslam aleminin en güzel coğrafyasında bu mukaddesatı en güzel şekilde, böyle bir arada yaşıyoruz. Dinimizin en güzel vecibesi bu, farklılıklarımızı zenginlik sayması... Biz birbirimizin ötekisi değil tamamlayanıyız! Ramazan ayı paylaşma ayı, Ramazan birlik ve beraberlik ayı. Hep birlikte yaşanan zorlukları aşacak güçteyiz. Birlik içinde, kardeşlik içinde refah içerisinde yaşamak için daha çok çalışacağız. Bu hasreti birlikte gerçekleştireceğiz, bir arada olma fırsatlarını iyi kullanacağız. Yarınların daha güzel olacağına inanıyorum. Gelmekte olan Ramazan Bayramınızı gönülden kutluyorum, Allah kabul etsin.”