IŞIKLAR SODEM TOPLANTISI İÇİN ANKARA’DAYDI
14 Eylül 2018, Cuma
IŞIKLAR SODEM TOPLANTISI İÇİN ANKARA’DAYDI
HABER FOTOĞRAFLARI
Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği Yönetim Kurulu toplantısı için gittiği Ankara’da bir dizi temasta bulundu.

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Başkan Yardımcısı olduğu Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) Yönetim Kurulu toplantısı için Ankara’daydı. Toplantı öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile bir araya gelen Işıklar, görüşmenin ardından SODEM Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı. Toplantının ardından ise Işıklar, Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’yı ve Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ı makamında ziyaret etti.

 

CHP LİDERİNİ ZİYARET ETTİ

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu da ziyaret eden Başkan Işıklar, ziyareti ile ilgili şunları söyledi: “13 Ekim’de yapacağımız yerel seçim stratejileri konulu SODEM toplantımız vesilesi ile gerçekleştirdiğim Ankara ziyaretinde Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu da ziyaret ettim. Kendisine tarım merkezimizin ürünlerinden hediye ederek, Tarım Lisemize davet ettim. Kendisi Türkiye’de büyük ilgi uyandıran projeyi ilgiyle takip ettiğini, memnuniyetle de en kısa sürede ziyaret edeceğini ifade etti.”